משלוחים והחזרות

  1. מדוע להזמנה שלי אין עדכוני מעקב?

לעיתים השליח לא יסרוק מיד את החבילה. אם לא מוצג מידע באתר האינטרנט של הספק, אנא המתן לו 48 שעות כדי לסרוק את החבילה ולעדכן את פרטי המעקב.

  1. נראה שההזמנה שלי מתעכבת

למרות שאנו מנסים כמיטב יכולתנו להבטיח שהחבילות יימסרו בזמן, זמני המשלוח עשויים להשתנות בהתאם ליעד. לאחר משלוח חבילה, אין לנו שליטה על כמה זמן ייקח לה להגיע. אין לנו שליטה גם על עיכובי מכס בינלאומיים. אתה מאשר שהחבילה שלך עשויה להתעכב במהלך המשלוח מסיבות אלה. שים לב שלעיתים קרובות ניתן למצוא מידע מעקב מפורט יותר או נוסף על ידי מעקב אחר החבילה שלך באתר האינטרנט של חברת המשלוח המקומית שלך. אם קיבלת אישור משלוח ואתה מרגיש שההזמנה שלך לא נמסרה בזמן האספקה ​​שצוין, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו ואנו נתחיל בחקירה עם השותף הלוגיסטי שלנו. זה עשוי להימשך מספר ימים וניתן לבצע החזר או משלוח חלופי רק לאחר חקירה זו.

  1. מהן עלויות המשלוח וזמני האספקה ​​שלך?

עלויות המשלוח משתנות בהתאם למשקל ההזמנה שלך וכמה רחוק היא נוסעת. להערכה מדויקת, אנא הוסף את הפריטים לעגלת הקניות שלך והמשך לדף התשלום והמשלוח. הערכות אלו אינן כוללות זמני עיבוד הזמנות או עיכובים במכס. אנא שימו לב כי מסי יבוא נוספים, מע”מ, עמלות מותאמות אישית או עמלות/מיסים אחרים אינם כלולים בעלויות המשלוח.

  1. קיבלתי רק חלק מההזמנה שלי. איפה הפריטים האחרים שלי?

מכיוון שאנו קונים ברחבי העולם בהתבסס על מיקומך, חלק מהפריטים שלנו מגיעים ממחסנים שונים וייתכן שההזמנה שלך מפוצלת. אם זה המקרה, יהיו להם מספרי מעקב נפרדים שיישלחו אליך ברגע שהם יישלחו. אם זה המקרה תקבל מייל עם פרטי מעקב עבור כל משלוח.

  1. מהי מדיניות המעקב שלך

כאשר ההזמנה שלך תהיה מוכנה למשלוח, תקבל אימייל עם פרטי מעקב. לעיתים השליח לא יסרוק מיד את החבילה. לאחר שקיבלת הודעה על יציאת החבילה שלך, אנא המתן למידע המעקב 48 שעות להתעדכן לאחר קבלת ההודעה. לאחר שההזמנה שלך עזבה את המתקן שלנו אין לנו יותר קשר או שליטה עליה ותצטרך ליצור קשר ישירות עם השליח כדי לקבל כל מידע. יתרה מזאת, אם הזמנה סומנה כנמסרה אין לנו כל קשר איתה ותצטרכו ליצור קשר ישיר עם השליח בכל שאלה וחשש.

  1. ההזמנה שלי הוחזרה לשולח. מה הצעדים הבאים שלי?

במקרה שהספק לא הצליח לאתר את הכתובת שלך או לא הצליח לספק לאחר ניסיונות מרובים, החבילה שלך תוחזר על ידי הספק המקומי שלך לפי שיקול דעתו. צור קשר עם שירות הלקוחות למידע נוסף. אנא המתן 6-8 שבועות להחזרת חבילות שאינן ניתנות למסירה. זכור כי לאחר קבלת פריטים במדינת היעד, הם צריכים לעבור שחרור מהמכס לפני שהם מועברים אלינו. 

  1. קיבלתי פריט פגום או שגוי

אם ההזמנה שלך מגיעה פגומה או שגויה אחרת, אנא פנה אלינו בהקדם. נציג שירות הלקוחות של מסי מאניה שלך כאן כדי לעזור. נבקש את מספר ההזמנה שלך, ציון הפריט שקיבלת והזמנת במקור ותמונה ברורה המציגה את הפריט שהתקבל או את הנזק שבו, כדי לזהות אותו כראוי.

 

הזמנות

  1. מה הסטטוס של ההזמנה שלי?

לאחר שביצעתם ושילמתם את ההזמנה, תקבלו אישור הזמנה באימייל. אם לא תקבל אימייל עם פרטי מעקב תוך 72 שעות מביצוע ההזמנה שלך, אנא צור איתנו קשר כאן. כל התשלומים מנוהלים על ידי שער תשלום שיקלט את התשלום ויעריך את ההזמנה שלך. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה אם ההזמנה מסומנת כסיכון גבוה לעסקת הונאה.

כאשר ההזמנה שלך תהיה מוכנה למשלוח, נשלח לך אימייל עם פרטי מעקב. אתה יכול גם לעקוב אחר ההזמנה שלך באמצעות דף הזמנת המעקב.

  1. מדוע התבקש אימות תעודת הזהות שלי?

האבטחה וההגנה על המידע האישי והפיננסי שלך הם בראש סדר העדיפויות שלנו. כדי להבטיח את הלגיטימיות של רכישות שבוצעו באתר או באפליקציה שלנו, שער התשלומים המעבד את כל התשלומים מבקש מאיתנו לאשר את הזיהוי שלך על ידי מתן תעודה מזהה עם תמונה וטופס הרשאה. לאחר השלמת פעולה זו, נוכל להמשיך בהזמנה שלך.

  1. מיסים, עמלות ומכסים

מסים בינלאומיים, תעריפים (או מכסים) ומס ערך מוסף (מע”מ) מחושבים בקופה (ויכללו בסך ההזמנה). הם מבוססים על ארץ המקור או הייצור של הפריטים הנרכשים והסיווג של אותו פריט בהתאם למערכת הרמונית המשמשת את המדינות שבהן תומכת Border Free. שיעורי המע”מ נקבעים על ידי מדינת היעד. אנא שימו לב כי מסי מאניה שומרת לעצמה את הזכות לתקן טעויות בתמחור.